Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

O horoškole - školitelia

Dušan
Ing. Dušan Zajac zakladateľ horoškoly
Horský vodca UIAGM, Inštruktor horolezectva SHS James, člen Metodicko Bezpečnostnej Komisie SHS James, člen MAMMUT MOUTAINEERING TEAM. Horolezectvu sa venujem od roku 1982. V roku 1995 som sa rozhodol odovzdávať svoje skúsenosti a vedomosti záujemcom o horoleztvo a založil som prvú privátnu horolezeckú školu v Slovenskej republike. Ročne mi prejde rukami okolo sto frekventantov a za viac ako dvadsať rokov praxei je ich počet presahuje tritisíc.

barbora

Barbora
Mgr. Barbora Zajacová
Inštruktor Horolezectva SHS James. Inštruktor lyžovania C SAPUL.
Horolezectvu sa venujem od roku 2001. Po absolvovani zakladných kurzov a lezeni na skalách aj v horách, som sa rozhodla venovať sa výuke lezenia profesionálne. V roku 2004, po úspešne absolvovanom kurze inštruktorov skalného lezenia u Dušana, som ostala ako školiteľ v horoškole RockStar

 

Milan

Milan
doc. MUDr. Milan Minarik PhD. horolezec a lektor prednášajúci prvú pomoc pri horolezeckých nehodách a zdravotnícku problematiku horolezectva. Lezeniu sa venujem od roku 1998, absolvoval som základné kurzy v škole RockStar v Manine. 10 rokov som pracoval v Martinskej fakultnej  nemocinici a prednášal na lekárskej fakulte. Nasledujúcich 5 rokov som pôsobil v nemocniciach v Detroite, Miami a Memphise. V súčasnosti pracujem ako lekár na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny ako aj záchrannej službe v Žiline. 

Erik

Erik
Člen Horskej záchrannej služby – Vysoké Tatry, Inštruktor horolezectva SHS James.Horolezectvu sa venujem od roku 1995.Prvé roky som veľa liezol v skalných oblastiach Slovenska potom sa presunul do Vysokých Tatier kde mam cez 100 prelezených ciest a 6 prvovýstupov, liezol som vo veľkých stenách Alpách a zúčastnil som sa dvoch expedíciách SHS James v Karakorame 2005 a 2008.Od 2006 som člen Horskej záchrannej služby – Vysoké Tatry kde som sa stal aj kontrolór horolezeckého materiálu pre firmy Petzl, Mammut, Austria Alpin, Singing Rock, Lanex, DMM, Žilmont.Súčasnosti sa venujem horolezeckej metodike a som členom metodicko bezpečnostnej komisie SHS James.

   

 

 

všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007