Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Oznamy


Termíny na zimné kurzy sezóna 2020

Ahojte priatelia,
zverejnili sme termíny na kurzy zimného lezenia. Termínov nie je veľa nájdete ich TU . Tí čo ste mali vážny záujem tak hláste sa kým sú voľné miesta .
Tešíme sa na vás
Dušan&Baška

voľné miesta do paklenice

Ahojte priatelia,
pre vás čo si chcete na záver sezóny ešte dobre zaliezť prípadne si niečo zopakovať tak neváhajte.

Jesenné Zalezte si s nami v Chorvatskej Paklenici23.-29.10.2019

Ostali ešte tri voľné miesta....
Prihlásiť
Dušan&Baška


Tak a je to tu


Zásady ochrany osobných údajov GDPR

Prosím zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov GDPR. Ktoré nariadením EU vstúpili do platnosti v máji tohoto roku.

Program horoškoly aj do vášho počítača

Pre vás ktorý používate v svojom počítači kalenár sme pripravili možnosť stiahnuť si a aktualizovať program horoškoly priamo vo vašom kalendári. Stačí si pridať, dať odoberať vzdialeny kalendár z adresy : http://rockstar.sk/kalendar_export.php
Tešíme sa na Vás
Dušan&Baška

 


Priestory horoškoly v novom šate...

Pre  sezónu 2011 sme pripravili našim absolventom aj budúcim frekventantom možnosť absolvovať kurzy v zrekonštruovaných priestoroch horolezeckej školy. Čo nájdete nové? Dobudovali sme pre výuku lezenia "múr nárekov" skalnú stienku pod učebňou. Teraz má cca 5m je zastrešená a je v nej odistených 13ásť ciet. Môžete tu vyliezť stenu, hranu, kút, previs aj špáru. Obtiažnosť od 3-8 UIAA záleží či leziete len po kameni aebo používate aj  chyty medzi balvanmi ( ...je to mazec... ). Máte možnosť cvičiť lezenie, zakladanie, štandovanie, zlanovanie, záchranku a v blízkej dobe máme v pláne dobudovať pádovú vežu, takže aj zachytávanie pádov. K dispozícii sú aj zrekonštruované sociálne zariadenia, takže už márne budete hľadať wc a sprchu v drevenej "latríne".
"Trochu" sme upravili aj terén... už len zasiať trávu a nasadiť nejaké tie "kaktusy".
Umelá stena v učebni a bivak ostali zatiaľ v pôvodnom stave. Pre náročnejších je k dispozícii apartmán.
Priestory už majú prvý krst za sebou, obznamovací kurz dopadol myslím výborne (
článoček).

V súčasnosti ponúkame maximum čo si môžete pre výuku lezenia priať.

Tešíme sa na vás

Dúšan&Baška
súvisiaci článok


Priestor pre Váš reklamný baner...

Vážení priatelia, na našich stránkach sme vytvorili priestor pre reklamu. Priemerne mesačne zaznamenáme viac ako 900 prístupov. Tento priestor sa nachádza  v pravo dole pod kalendárom. Sem umiestnime váš baner o rozmeroch 200x150pix aj s možnosťou odkazu na Vašu vebovú stránku.  Finančný prenájom tejto reklamnej plochy je 17€ za mesiac. Samozrejme podpora nie je limitovaná smerom hore   a podporiť nás môžete aj iným spôsobom nie len finančne . Tešíme sa na spoluprácu.

Dušan@Barbora

všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007