Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Napísali o nás


Seminár činnosť družstva po páde 2/2007


Ondro: Po tomto seminári ktorý som absolvoval druhý krát, by som dokázal ošéfovať väčšinu situácii. Na druhej strane som zistil čo všetko ečte neviem aj z iných oblastí, nie len zo záchranky. Niekedy v budúcnosti si ho zopakujem aj ďalší krát.Peťo-Server: Som absolventom základného skalkárskeho kurzu a vďaka semináru som zistil že ešte mám nedostatky, resp. neusporiadané myšlienky ohľadne jednotlivých krokov pri postupovaní na záchrane zraneného-spadnutého spolulezca alebo druhú osobu. Avšak už rozumiem celkovému postoju k samotnémulezeniu a zároveň tak ku záchrane ( rozmýšľanie v pohybe a v činnosti k dosiahnutiu cieľa ). ČDP podobne ako aj kurz mi dal dosť veľa k lezeckému životu. Opúšťam horoškolu s jediným negatívom - málo času - . Já se vrátim.Filip:
 Kurz super, veľa som sa nauťil, chcem to začať pravidelne trénovať.
Mário:
 len pochvaly a spokojnosť. Naučil som sa viac ( ozaj naučil ) ako som očakával a videl ešte viac. Super
Pavel:
 Seminár bol super, zošli sa tu bohovský ľudia. Veľa mi to dalo nielen po teoretickejale aj po praktickej. Dušan a Baška, ste skvelí učitelia a metodici. Vďaka za podporu i za trpezlivosť s nami. Čoskoro sa voľakde uvidíme.
Myš(ka):
 Čo povedať? Fantastický prístup, skvelí ľudia a atmosféra. Ten návrh, že to možno skúsiť rozdeliť na začiatočníkov a pokročilých stále platí. Ďakujem a držte sa, veľa ďalších úspechov.

všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007