Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Kalendár akcií, udalostí


Objednávka hrudných úväzov Rackorado

01.10.2010-03.10.2010

      Vzhľadom na to, že obľúbenosť najlepších a napohodlnejších hrudných úväzov Rackorado stúpla až tak že sme rozposlali aj tie čo sme mali odložené pre horoškolu a na niektorých záujemcov sa nedostalo rozhodli sme sa akciu z minulého roku zopakovať. Takže objednávajte ... Ak ich budeme mať v horoškole obratom ich pošleme na dobierku ak nie musíme ich dať znovu vyrobiť.
Rackorado       Krátke info pre záujemcov- Hrudný úväz "Rackorado" (to je ten vymazlený, ktorý používame my s Baškou) sa už nevyrába, podarilo sa nám s firmou SingingRock dohodnúť a na objednávku sú pre nás ochotný tieto "hruďáky" vyrobiť. Takže záujemci, hláste sa, aby sme to mohli pre vás úspešne zrealizovať. Keď sa nazbiera 50 objednávok bude treba  objednávku následne  "spečatiť" zálohou. 

Záujemcovia, hláste sa pomocou elektronického formulára. Pri vyplňovaní formulára nie je možné zadať počet kusov, takže prosím aby ste neobjednávali hromadne, ale každý kus zvlášť. Inak si nebudete môcť TU  skontrolovať reálny počet objednávok a nám zbytočne pridávate prácu  Predbežná cena bude cca 40€. Pre absolventov základných kurzov našej horoškoly 35€. K tejto cene treba pripočítať poštovné a balnéna 1ks cca 4€, pokiaľ si neprídete pre hruďáky osobne.


Objednávanie je to trochu nekomfortné a netradičné ale pripominame, že ide hlavne o službu pre vás a nie o internetový obchod.

Dušan@Baška 
 <<< Späť
všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007