Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Horolezecké kurzy - program, cena


Kurz technického lezenia

Termíny:

Nenašli ste termín? napíšte nám .

film technické lezenieKurz je určený všetkým, ktorí chcú obohatiť svoje lezecké umenie o jednu z ďalších lezeckých "disciplín", zdokonaliť sa v zaisťovaní, budovaní istiacich stanovísk a naučiť sa používať špeciálne vybavenie. V neposlednej rade dozvedieť sa niečo viac o bezpečnosti. Je vhodné ak záujemca zvláda lezenie viac dĺžkových ciest, budovanie postupových istení a istiacich stanovísk, používanie bežných istiacich prostriedkov (skoby, vklínence) a istenie spolulezca.

 
Program:

Štvrtok
stretnutie, ubytovanie a otvorenie kurzu do 18:00 
Piatok
prednáška/prax - základy technického lezenia, horolezecká výstroj a výzbroj a špeciálne spôsoby istenia, zaisťovania a budovania istiacich stanovíšť, nácvik rôzne techniky istenia a postup pri technickom lezení . Strečing a relaxačné cvičenie.
Sobota
prednáška/prax - lezenie pomocou umelých pomôcok, osádzanie a zaťažovanie špeciálnych istiacich prostriedkov, praktické ukážky a nácvik. Strečing a relaxačné cvičenie.
Nedeľa
prednáška/prax - Nácvik technického lezenia, ukončenie kurzu 18:00
 
Zapožičiame horolezeckú literatúru. Uchádzač si zabezpečí vlastnú kompletnú výstroj, v prípade nekompletnosti výstroje za poplatok zapožičiame aj časť výstroje. 
Cena kurzu:
EURO     159 € /osoba
Poistenie pre prípad úrazu: vlastné
Spanie v priestoroch horoškoly: vlastný spacák
Stravovanie: z vlastných zásob; možnosť doobjednať raňajky a večeru 11 € 
všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007