Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Prvý Manínsky kurz v tejto sezóne je za nami...


prvý deň - naväzovanie a istenie   Vo štvrtok poobede pomaly horoškola  ožívala prichádzajúcimi frekventantmi. Všetci plní očakávaní sme sa vrhli v ústrety úskaliam skalného lezenia a všetkého čo s ním súvisí. Prvé kroky na skalePartia sa zišla perfektná a tak sme si okrem "vážnych" častí kurzu zažili aj kopec srandy. Počasie nám prialo a tak si všetci mohli užiť lezenie aj praktickú výuku v suchu, až posledný deň na múriku pri "skúške" zo záchranky poniektorí dobre zmokli.

 tretí deň - Roman na prvom konciOkrem lezeckých, istiacich techník a vše-lezi-čoho, frekventanti zistili že pohyb po skale nie je až tak jednoduchýštvrty deň - čo takto sa zachraniť? ako sa na prvý pohľad môže zdať, že silné ruky ho nemusia vždy vytiahnuť k vytúženému cieľu, že niekedy je menej viac, že je na škodu sa podceňovať ale aj preceňovať, že to čo "odkukám" od iných nemusí byť vždy OK ...Piaty deň - Slávka pri praktickej previerke...

Z pohľadu inštruktora zhodnotím kurz veľmi pozitívne. V horoškole sa zišlo desať skvelých ľudí, každý vydal zo seba maximum, aby sa na kurze naučil čo najviac. Záverečný večer sme vydali siedmym  úspešným absolventom osvedčenia. Taktiež sme vyhodnotili najaktívnejšieho absolventa, Paľko ešte raz gratulujeme. Na ostatných  sa tešíme na niektorom z budúcich kurzov.

Priatelia ešte raz vás všetkých zdravíme  a prajeme vám veľa bezpečných lezeckých kilometrov.

Dušan@Baškavšetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007