Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


ZHK Vysoké Tatry - leto - 28.8. - 2.9.2008


... ani sme sa nenazdali a je to za nami . Čakali sme na kurz dlho. Pre veľký záujem sme sa prihlásili a zaplatili už vo februári. No darmo, najlepší sú raz najlepší .
Bohužiaľ svoj život si nenaplánuješ, a vo februári by nás ani v päte nenapadlo, že počas leta v auguste by si mohol byť chorý. Najprv to chytilo Maťa a potom mňa. Tri dni v horúčkach a potom "hurááá" na chatu pri Zelenom plese.
S očakávaním sme kráčali hore, že "kto bude náš tretí spolulezec" ... tak a sme sa spoznali a sme kompletní: Ja - Biba, môj priateľ - Maťo a český bratr - Jirko .
Celý kurz bol plný nových, poučných vecí, praktických cvičení. Lezenie v Tatrách je fakt nádherné, ale je už o niečom inom ako skalky. A to sa nám páčilo. Úplne sme tomu prepadli a teraz už len šporiť na výbavu, ktorá nie je až taká dostačujúca ako sme si mysleli.
Myslím, že všetko ako to prebiehalo je parádne obsiahnuté a spracované vo fotkách tu: picasaweb.google.cz/Mato.lezec/ZHKVTLeto2881908#Na záver môžem len za všetkých troch poďakovať Dušanovi za informácie, ktoré nám odovzdal, či už teoreticky, ale aj prakticky. Zároveň aj Baške za pekné vysvetlenie zdravovedy, ktorá bola popretkávaná aj smutnými príbehmi.
Pevne dúfam, že sa ešte stretneme na ďalších kurzoch, ktoré budú prínosom pre naše ďalšie horolezovanie. 
Ešte raz ďakujeme
Biba, Maťo a Jirka

všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007