Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Ani deň na zmar... alebo bláznivý začiatok sezóny


Asi ako každého prenasledoval strašiak - covid a prekazil mu plány v apríli a máji ani my sme noboli výnimkou. Tak čo sme nespravili do konca mája presunuli sme na jún. A tak sa stalo že sme stihli dva Základné kurzy na skalách v manínskej, jeden Tatranský letný a pomedzi  aj nejaké vodenie na Tatranské štíty. Dva krát Gerlach Velickou próbou a raz Martinovkou.
Na kurzoch aj na vodcovské túry sme mali super účastníkov, vinikajúco sa nám s nimi pracovalo čo samozrejme prinieslo aj ovocie. My sme postupne strácali obavy z toho ako to zvládneme takto nasekané za sebou a frekventanti tým že boli šikovný tak dokázali "nasať" počas kurzov maximum čo prezentovali aj na záverečných skúškach. Na manínskych kurzoch dokonca padali aj 6-tky na prvom konci. Pár foto z manínskych kurzov, prvý kurz TU, druhý kurz  TU .
Tatry to bolo iné kafe. Museli sme dosť "taktizovat" a tak sa nám podaril zmoknúť z štyroch túr až na poslednej najdlhšej (9 dĺžkovej). Celkom nám bodlo že sa k Peťovi, Jakubovi, Majovi a Miškovi nedohlásili ďalší záujemci, lebo sme stíhali akurát skoré ránné nástupy, doobedné lezenie a útek pred prvými kvapkami dažďa.... Na chate počas prednášok nám ťukot kvapiek a krúpov nevadil . Foto TU
Pozdravujeme
Dušan&Baška


všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007