Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Pár slov z tohtoročnej zimnej sezóny 2019


V janári sme a kamarátmi a spolulezcami z Považskej s strávili atívny víken na Brnčálke, v sobotu sme sa venovali lavínovej problematike a neďeľu išla časť "zájazdu" pod dozorom LaCa lyžovať a časť so mnou liezť ľady. Žiaľ keďže bol víkend aktívny tak nebol čas moc fotiť tak len pár fotiek z presunu a lav ínovej problematiky, z lezenia ľadu až keď mi decká pošlú .
Prvý februárový týždeň sme zmákli Základný horolezecký kurz vo Vysokých Tatrách - Zimný (akreditácia MŠ SR). Štyria statoční Katka s Palim a Peťo s Lubkom sa prebojovali "úskaliami" zimného horolezectva až k úspešnému ukončeniu skúškou. Keďže účastníkov bolo viac tak sme mi pri odbornom dozore boli spolu s Baškou. Ako sme sa mali si pozrite TU. 
V druhej polovici februára sme spravili ešte Lavínový kurz. Počasie, podmienky aj frekventanti boli fajn, čo si inštruktor viac môže priať..... fotky si môžete pozrieť TU.Priatelia zima ešte nekončí tak kto máte záujem o zimné radovánky v horách tak mejlujte smskujte alebo volajte, dohodneme čo, kde a kedy....

Všetkých zdravíme a prajeme čo najlepší záver sezóny.
Dušan&Baška


všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007