Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Druhá polovica sezóny nielen v znamení kurzov


Druhá časť letnej sezóny bola v znamení vodenia túr na naše Tatranské velikány.

V rámci vodenia sme s klientami výstúpili niekoľko krát na náš najvyšší kopec "Gerlach" nie len klasikou - Velickou próbou, ale aj Gypsiho cestou a Martinovkou. Neobišli sme ani Lomnický štít, Pyšný štít, Kežmarský štít, Vysokú, Gánek, Satan, Bradavicu, Prostredný hrot... FotoTU
Nebojte sa nezanevreli sme ani na lezecké kurzy. Začiatkom augusta sme s Jankom na individuálnom kurze preliezli časť hlavného hrebeňa Tatier v úseku Kopské sedlo - Baranie sedlo alebo J. Pilier na Žeruchu a ďalej hrebeň na Jahňací FOTO TU.... Hneď na to na Oboznamovacom kurze s Peťom sme vyliezli Puškášov pilier na Koziu Kôpku žiaľ druhý deň nám pršalo FOTO TU.
Začiatok septembra patril Základnému Kurzu na skalách v Manínoch. Počasie, frekventanti, podmienky všetko ako má byť. Dúfam že si "decká" kurz užili tak ako inštruktori. FOTO TU. Ešte Horoškola nevychladla a už sa zasa liezlo samozrejme že nie len na cvičnej stene však o čom by bol Oboznamovací kurz lezenia na skalách FOTO TU.
Baška hneď po tom viedla individuálne lezenie so Stankou kedy vyliezli Kuttove platne na Batizovský štít. V polovici októbra sme ešte "zmákli" Základný Horolezecký kurz vo Vysokých Tatrách. Počasie aj podmienky boli priaznivé a tak sa kurz niesol v znamení čo deň to túra a pomedzi to sme nastrkali teóriu .
Ešte sme s Baškou odskočili začiatkom novembra do Otztalskych Álp, kde sme spravili túry na Polleskogel (3035), Linker Fernerkogel (3278), Innere Schwarze Schneide (3369) Foto TU
Sezónu sme uzavreli Tradičným stretnutím horoškolákov . V sobotu lezuchtivci aj poliezli, večer samozrejme družná zábava, grilovačka pri varenom vínku a v nedeľu prechádzka na Veľký manín . Foto som nejak nezvládol, ak ste niekto fotili....tak ssem s fotkami?

Opatrujte sa
D&Bvšetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007