Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Začiatok sezóny máme za sebou...


Ani sme sa nenazdali a sezóna je v plnom prúde... Od začiatku mája máme za sebou jeden oboznamovací kurz, predĺžený víkend s juniormi dva základné kurzy na skalách, dva dni s budúcimi inštruktormi na Kalamárke. Medzi tým sme sa snažili dotiahnuť zrekonštruované priestory do čo najlepšieho stavu. Z reakcíí vás našich májových absolventov usudzujeme že sa nám to celkom podarilo. O oboznamovacom kurze a víkende s juniormi ste sa mohli dočítať v predchádzajúcich aktualitách.
 A ako prebehli základné kurzy?kurz 6.-12.5. V termíne 6.-12.5. sa nás stretlo osem. Väčšina frekventantov už mala skúsenosti s lezením, čo bolo poznať hlavne pri praktickej výuke na kalách. Všetkým to šlo veľmi dobre a tak sme aj program kurzu v pohode naplnili. V piatok všetči úspešne ukončili kurz skúškou .
Kurz 21.-28.5.V termíne 21.-28.5. sme mali nakoniec z deväť frekventantov sedem. Na záverečných skúškach už len šesť. Na kurze sme mali úplne fantastické letné počasie a to vydržalo až do piatku večera kedy začalo pršať. Kurz nakoniec úspešne ukončili piati účastníci a nedá mi znovu vyzdvihnúť výkon Evky, ktorá dokázala aj "mlaďasom" že lezeniu sa ozaj dá venovať v kažkom veku. Evka úžasné, príjmi náš obdiv.
Všetkých pozdravujeme a tešíme sa na stretnutia niekedy-niekde na skalách.

Dušan&Baška


všetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007