Rock star - horolezecke kurzy, seminare, metodika, akreditácia

Aktuality


Meno: Heslo:
 
Prihláste sa a budete mať možnosť vytvárať a komentovať aktuality.

"Anonym nikdy za nič nestojí, lebo sám svoje meno nepokladá za nič"
(William Shakespeare)


Prvý Oboznamovací kurz je za nami....


    V Nedeľu 17. októbra sa lúčime s účastníkmi prvého Oboznamovacieho kurzu. Kurz sme zaradili do programu horoškoly preto, aby sme uľahčili "vstup" do základného kurzu na skalách v Manínskej pre úplných začiatočníkov a pomhli sa im rozhodnúť či lezenie je pre nich naozaj to pravé...
     Po spoločne prežitom víkende nám to potvrdili aj naši frekventanti. Kurz sa im páčil, dobre si zaliezli, zistili čo by všetko mali o lezení vedieť a tí ktorí sa rozhodli mu nadaľej venovať vedia ktorím smerom sa uberať. Liezli sme v dvoch sektoroch a niektorí v každom sektore dali aj 4 natiahnuté cesty. Pre všetkých to bol aktívny a plnohodnotne strávený víkend aj keď neďeľa bola trohu chladná, tí ktorí sa hýbali mali na čele aj kropaje potu .
Na kurze nám s Baškou asistoval aj Martin (Kapo), ktorý si popri  obnovoval aj kvalifikáciu inštruktora. Sám bol prekvapení ako to väčšine frekventantov dobre lezeie...  Naozaj, aj my sme rozdávali pochvaly a nie len im ale aj Kapovi, ktorému som s kľudným svedomím dal návrh na znovuudelenie kvalifikácie.
FOTO TU

Všetkých pozdravujeme

Dušan&Baška

Súvisiaci článokvšetky práva vyhradené | (c) Webra Solutions 2007